Září 2010

Buďme soudní

29. září 2010 v 0:05
Středa
Všem je nám líto, že Blogy na Novinkách končí. Byli jsme tu doma, scházeli jsme se tu s přáteli, dávali si dostaveníčka. Vedli jsme tu spory o velké myšlenky nebo jen o nesmrtelnost chrousta, stáli si za svou pravdou, ale současně pořád pečovali o domácky vlídnou atmosféru. Měli jsme tu své oblíbené postavy i tolerované podivíny, šašky a blázny, jaké musí mít každá komunita, aby jí občas přes hradby společenské korektnosti křikli do tváře drzou pravdu. To všechno teď končí.

Bloger ve výprodeji

22. září 2010 v 15:08
Středa
Blogy na serveru Novinky definitivně končí, redakce usoudila, že jejich existence se neshoduje se strategickými záměry portálu. O.K., na to má každý vlastník serveru nezadatelné právo, které nechci zpochybnit. Jen teď uvažuju, kam se všichni podějeme.

Další pozdrav z Olomouce

15. září 2010 v 0:08
Středa
Rok se s rokem sešel a znovu je tu září - čas školních aktovek, měsíc pasáčků (jak říká Jaroslav Seifert) a pravidelný termín mého oblíbeného festivalu AEDUCA, pořádaného již šestý rok na Univerzitě Palackého v Olomouci. Jezdit sem je pro mě skoro stejný svátek jako slunovrat nebo dožínky. Vinobraní naší profese…