Únor 2011

Chata, kde si nehrají na mistry světa

23. února 2011 v 20:04 | Petr Kukal
Středa
Je půl osmé. Všichni normální lidi koukaj na Televizní noviny, uzobávají k nim Telku makovou a pijí kafe nebo čaj, lahvové pivo nebo (doufám, že taky lahvové) víno. Nohy mají natažené na taburetu nebo skrčené pod sebe a na nic nemyslí, což je velmi příjemné a pro sledování Televizních novin na Nově je to základní podmínka. Já ne. Já piju nalačno sudový Cabernet Savignon nebo to, co pod tímhle názvem u nás ve vinotéce prodávají, a píšu Středník. A víte proč? Protože zase nestíhám. Nihil novi sub sole.

Deník počtvrté

16. února 2011 v 7:05 | Petr Kukal
Středa
Chápu, že tyhle deníčku už začínají být únavné. Jenže já dnes neměl čas ani si dojít na oběd, natož něco psát. Tedy něco jiného, než za co mě můj zaměstnavatel platí. Takže zase v letu, zase jen na okraj. Mám pocit, že tohle psaní mi o mém životě něco velmi podstatného říká. Já takhle totiž nejen píšu blog, ale i žiju. Mimochodem. Za pochodu. Jen svým životem projíždím. Ach jo.

Na poslední chvíli...

9. února 2011 v 16:16 | Petr Kukal
Středa
Tohle byl vážně pekelně rychlý týden. Už je zase středa. Od rána jsem se nezastavil a za půl hodiny musím odejít. Takže zas jen v kostce:

Balkony

2. února 2011 v 18:56 | Petr Kukal
Středa
Je středa večer a já už vidím, že zase nestihnu napsat žádný smysluplný text. Tak aspoň pár veršů, co mě napadly ráno cestou na autobus přes naše sídliště. Hlavně nečekejte žádné umění :-)