Březen 2011

Úkol

30. března 2011 v 0:29 | Petr Kukal
Středa
V létě loňského roku si asistentka Sandra vzala dovolenou a my, ostatní zaměstnanci, jsme se střídali na recepci našeho školicího střediska. Vlažný prázdninový provoz takový režim umožňoval: Každý z nás se tam na jeden den v týdnu přestěhoval, zajišťoval obvyklé servisní služby, a když zrovna nikdo nic nepotřeboval, na půl plynu si dělal svou běžnou práci: psaní nabídek, vyhodnocování proběhlých školení, marketingové plány a tak dále.

Zpráva o stavu lidové slovesnosti

16. března 2011 v 8:31 | Petr Kukal
Středa
Vystupoval jsem v životě dobře na stovce společných autorských čtení. To není úplně málo, zejména ve světle nesmrtelného výroku Roberta Heinleina, jenž praví: "Básník, který čte své verše na veřejnosti, mívá obvykle i další hrozné zlozvyky."

Pamatuj, že jsi prach

9. března 2011 v 19:54 | Petr Kukal
Středa
Dneska jsem přišel pozdě do práce. Ne že by to bylo poprvé. Dnes to ale mělo aspoň trochu vznešenější důvody, než že jsem zaspal nebo že mi ujel autobus (což je jen jiná varianta toho, že jsem zaspal.) Dnes ráno jsem byl v kostele sv. Ignáce na mši s udílením popelce. Je totiž Popeleční středa. Katolíci, co tyhle věci znají, teď mohou blog klidně zavřít. Pro ostatní trochu té osvěty: