Září 2013

Autorská čtení

19. září 2013 v 11:30 | Petr Kukal
Středa
Ne? No tak ne. Zkusit jsem to musel. Je čtvrtek. Už jsem se k tomu včera nezmobilizoval. Byl jsem v Litoměřicích. Ne sice pěšky jako kolega Mácha, ale takový epigon zase být nemusím. Občas je dobré uplatnit trochu originality. Třeba umřít na choleru je dneska taky úplně out.

Olomouc 2013

11. září 2013 v 16:46 | Petr Kukal
Středa
V podobných podmínkách jako dnes jsem Středník myslím ještě nepsal. Sedím v žlutém autobuse Esáček, mé nejoblíbenější dopravní společnosti (toto není product placement, kromě SA znám už jen ČSAD Střední Čechy a ROPID; v takové konkurenci není těžké být nejoblíbenější), v patře, přímo nad řidičem. Tři metry pode mnou ubíhá dé jednička a vedle mě přes uličku sedí s nohou přes nohu zlatovlasá stevardka a pohupuje jí do rytmu hudby, která podkresluje promítaný film. Jedu z Olomouce. Je mi dobře.

Komerční sdělení

4. září 2013 v 17:20 | Petr Kukal
Středa
Titulek tohohle zápisu by mohl ty, kteří mě trochu znají nebo déle čtou Středník, snadno přivést na myšlenku, že půjde o nějakou úvahu nad formou a úrovní komerčních sdělení, která na nás ze všech stran útočí. Nebo o něco podobného. Jenže tak to není, dnešní blog opravdu věnuju esenciálně čistému komerčnímu sdělení. Kdo nemáte na žádné inzeráty nebo reklamy náladu, se ctí můžete odejít zde.