Únor 2014

Poslední únorový deník

26. února 2014 v 15:27 | Petr Kukal
Středa
Bude to krátké, nudné a depresivní. Chcete to číst? Nechcete číst radši o tom, s kým chodí Veronika Kubařová? Nevím, co je horší - nepsat a dostávat maily, že kašlu na těch svých pár čtenářů, anebo psát a číst dotčené řádky brandýských spoluobčanů? Vždycky někoho naštvu. Tanec mezi vejci. Metafora mého života.

Deník bez stopy deprese!

12. února 2014 v 20:10 | Petr Kukal
Středa
Prý depresivní. Moje blogy! Chápete to? Moje středníky jsou prý depresivní, už mi to řekl třetí člověk. Takový nesmysl. Já jsem přece bytostně veselý chlap, žádné bolestínské nářky bych nikdy nepsal. Z toho můžete dobře vidět, jak jsou ke mně lidi nespravedliví. Každý mi jen ubližuje. Takhle to je. Obraz minulého týdne Vám to potvrdí.

Únor je tady

5. února 2014 v 22:54 | Petr Kukal
Středa
Fakt jsem zvědavý, jak dlouho tohle ještě vydržím. Skoro nespím, dělám pro pět subjektů, hrnu před sebou asi sto restů, nasmlouval jsem si tři nové kurzy a každou středu ještě aktualizuju blog. Mohl bych to třeba vydávat za projev odpovědnosti vůči autorskému závazku nebo za výraz úcty k pravidelným čtenářům. Rozhodně to dobře zní. Ve skutečnosti si ale myslím, že je to jen pokročilá grafomanie.