Březen 2014

Růže pro básníka

19. března 2014 v 22:37 | Petr Kukal
Středa
Nedává to žádný smysl. Zítra mě čeká rozhodně nejdůležitější pracovní pohovor od chvíle, co jsem na podzim opustil dosavadní zaměstnání. Jeho součástí je taky prezentace prostřednictvím interaktivní tabule. Žádnou prezentaci zatím nemám a interaktivní tabuli jsem neviděl nikdy blíž než ze tří metrů. Tedy pokud to interaktivní tabule byla - nevím pořádně, jak to vypadá. Místo toho, abych si pustil e-learningový kurz o tom, jak se Smart board ovládá, nebo si aspoň nějakou prezentaci nachystal, píšu blog. Moc mě to uklidňuje.


Deník druhý březnový

12. března 2014 v 16:41 | Petr Kukal
Středa
Fakt jsem si myslel, že dnes to ani nevyjde. Mně se obvykle věcí nahromadí, ale tolik, jako tenhle týden, se mi jich nenahromadí ani obvykle. Kdybych je tu měl vyjmenovat, vyčerpal bych rozsah Středníku. Prostě to vyšlo. Grafomanie opět zvítězila nad lží a nenávistí.

Popeleční středník

5. března 2014 v 22:12 | Petr Kukal
Středa
Před dvěma hodinami jsem se vrátil z kostela, kde nám kněz pomazal čela popelem a připomněl nám základní pravdu lidské existence: Jsi prach. A v prach se obrátíš. Píšu Středník a místo sklenice s vínem mám na stole hrnek kafe. Je půst. Je Popeleční středa. Svou největší vášeň, text, jsem si ale ani dnes odepřít nedokázal.